Strony serwisu taxonline.pl wykorzystują do poprawnego działania pliki cookie. Brak zgody na instalację plików cookie może być wyrażony poprzez ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Nie pokazuj więcej tego komunikatu

English Deutsch Nasze usługi Cennik Kontakt z nami Pliki cookies
Szukaj
Taxonline
Strona główna Aktualności Sprzedaż samochodu wykupionego z leasingu, jako towaru używanego

Sprzedaż samochodu wykupionego z leasingu, jako towaru używanego

Dorota Wal, Aleksandra Bembnista, 2010-11-30
Dyrektor Izby Skarbowej w Warszawie wydał interpretację indywidualną, w której wyjaśnił zasady opodatkowania VAT sprzedaży samochodu osobowego, wykupionego uprzednio jako przedmiot umowy leasingu. Kluczowy w sprawie okazał się okres, jaki upłynął od momentu wykupienia auta. O tym, czy stanowisko organu podatkowego należy uznać za słuszne pisze w swoim komentarzu Dorota Wal, konsultant w dziale prawno–podatkowym PwC.

Pełna treść dokumentu dostępna jest wyłącznie dla użytkowników, którzy wykupili subskrypcję.

Jeśli są Państwo zainteresowani pełnym dostępem do artykułów w taxonline.pl, zapraszamy do rejestracji po zapoznaniu się z naszym cennikiem, który znajdą Państwo TUTAJ).

Proszę podać swój login i hasło:

Zaloguj się

Zapomniałeś hasła ?

Nowy użytkownik

   Cennik

© 2014 PwC. Wszystkie prawa zastrzeżone. Nazwy "PwC" i "PricewaterhouseCoopers" odnoszą się do firm wchodzących w skład sieci PricewaterhouseCoopers International Limited. Każda z firm stanowi odrębny i niezależny podmiot prawny.

Materiały zamieszczone na tej stronie internetowej przeznaczone są jedynie dla celów informacyjnych i nie mogą być traktowane jako wchodzące w zakres czynności doradztwa podatkowego określonych w art.2 ustawy z dnia 5 lipca 1996 r. o doradztwie podatkowym. Tym bardziej dla skutków podejmowanych na tej jedynie podstawie decyzji ekonomicznych nie mają zastosowania zasady odpowiedzialności za szkodę określone w art. 43 ustawy o doradztwie podatkowym. Osoby zainteresowane uzyskaniem porady proszone są o skontaktowanie się bezpośrednio z działem prawno-podatkowym PwC. Wydawcą serwisu taxonline.pl jest PricewaterhouseCoopers Sp. z o.o., al. Armii Ludowej 14, 00-638 Warszawa. ISSN: 2084-381X
e-point SA